Skip to main content

Kredyt obrotowy

Kredyt obrotowy umożliwi finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Aktywnie działasz na rynku? Zapewnij sobie stały dostęp do gotówki nawet do 1 mln złotych, dzięki kredytowi obrotowemu. Kredyt w rachunku bieżącym firmy. Stanowi doskonałe uzupełnienie kapitału obrotowego przedsiębiorstwa.

Zabezpieczenie kredytu

 • Do 1 mln zł – bez zabezpieczenia
 • Powyżej 1 mln zł – zabezpieczenie ustalane indywidualnie

Korzyści dla Klienta

 • Kredyt obrotowy to powiększenie kapitału obrotowego firmy
 • Kredyt stanowi środki na finansowanie bieżących wydatków przedsiębiorstwa
 • Umożliwia swobodne korzystanie ze środków w ramach przyznanego limitu kredytowego

Kredyt ratalny Biznes

Prowadzisz firmę? Potrzebujesz gotówki? Szybko i bez zbędnych formalności?

Wybierz Kredyt ratalny Biznes.

Kredyt ratalny przeznaczony jest dla przedsiębiorców prowadzących wszelakie działalności. Od jednoosobowych działalności gospodarczych, poprzez spółki osobowe: Spółka Jawna, Spółka Partnerska, Spółka Komandytowa, Spółka Komandytowo-Akcyjna, aż do spółek kapitałowych: Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Spółka Akcyjna. Udzielany jest na długi okres kredytowania, dochodzący nawet do 10 lat. Kredyt mogą Państwo przeznaczyć na dowolny cel, bez zbędnych formalności i w krótkim czasie. Zapraszamy na spotkanie. Nasz doradca przedstawi ofertę kredytowania dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Zabezpieczenie kredytu

 • Powyżej 1.000.000 – zabezpieczenie w postaci mienia ruchomego lub nieruchomego
 • Istnieje możliwość otrzymania kredytu w wysokości 1.000.000 bez zabezpieczenia. Szczegóły u naszego doradcy.

Korzyści dla Klienta

 • Kredyt Biznes może być przeznaczony na dowolny cel
 • Odsetki od kredytu stanowią koszt prowadzenia firmy

Szybki kredyt na przychodzie

Szybko i bez zbędnych formalności. Wstępna decyzja kredytowa już w godzinę. Szybki kredyt gotówkowy to pieniądze na dowolny cel.

Posiadanie firmy wiąże się ze sporym ryzykiem. Własna działalność wiąże się z nieprzewidzianymi wydatkami, na które nie zawsze starcza pieniędzy. Szybki kredyt dla firm na przychodzie to alternatywa wobec normalnej procedury ubiegania się o kredyt czy pożyczkę. W krótkim czasie możecie Państwo uzyskać od 500.000 na dowolny cel. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej generuje też wysokie koszty, przez co czasami bardzo ciężko jest utrzymać płynność finansową. Receptą na problemy z finansami może okazać się szybki kredyt dla firm na przychodzie. Jego największą zaletą jest to, że wstępna decyzja kredytowa następuje już w godzinę od złożenia wniosku kredytowego w banku. Poza tym udzielany jest bez zbędnych formalności i na dowolny cel. Zarówno w celu sfinansowania inwestycji, jak i pokrycia bieżących wydatków. Bez względu czy zamierzają Państwo kupić nowy lokal użytkowy, sprzęt i maszyny czy towar do sklepu, szybki kredyt dla firm na przychodzie będzie idealnym rozwiązaniem. Szczegóły na spotkaniu z Naszym Doradcą.

Zabezpieczenie kredytu

Kredyt bez zabezpieczenia

Korzyści dla Klienta

 • Kredyt na przychodzie
 • Szybka decyzja kredytowa i przeprocesowanie w godzinę

Kredyt profesja Premium

Kredyt dla przedstawicieli wolnych zawodów. Minimum dokumentów i długi okres kredytowania. Sprawdź, jak możesz skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych warunków finansowania.

Kredyt ratalny dla przedsiębiorców wykonujących zawód zaufania publicznego – lekarzy, stomatologów, weterynarzy, notariuszy, adwokatów, radców prawnych, komorników.

Zabezpieczenie kredytu

 • Kredyt bez zabezpieczenia do 1.000.000

Korzyści dla Klienta

 • Uproszczona procedura
 • Brak dokumentacji finansowej

Kredyt biznes Premium

Kredyt gotówkowy dla specjalistycznych grup zawodowych. Preferencyjne warunki, brak zabezpieczeń. Sprawdź szczegóły i skontaktuj się z naszym doradcą.

Kredyt ratalny dla przedsiębiorców wykonujących zawody takiej jak: architekt, rzeczoznawca majątkowy, geodeta, psycholog, protetyk stomatologiczny, NZOZ, doradca podatkowy, biegły rewident, tłumacz przysięgły. Kredyt dostępny także dla właścicieli aptek, biur rachunkowych.

Zabezpieczenie kredytu

 • Kredyt bez zabezpieczenia do 1.000.000

Korzyści dla Klienta

 • Uproszczona procedura
 • Kredyt dostępny również na oświadczenie

Kredyt na start

Kredyt na start dla firm jest kierowany dla przedsiębiorców, którzy rozpoczynają działalność gospodarczą, a także dla firm ze stażem nie dłuższym niż 12 miesięcy. Zazwyczaj jest on udzielany w formie limitu kredytowego na rachunku firmowym. Zdobycie funduszy na start to problem niemal każdego młodego przedsiębiorcy. Jeśli nie macie Państwo własnych oszczędności lub możliwości pożyczenia od rodziny, pozostaje zaciągnięcie zobowiązania w banku. Mimo, większego ryzyka udzielenia kredytu firmie, która nie ma ustabilizowanej sytuacji finansowej, banki chętnie udzielają takiego wsparcia. Środki pochodzące z kredytu umożliwiają realizację zobowiązań i zachowania płynności finansowej w przypadku ewentualnych opóźnień wpłat. To przedsiębiorca zna najlepiej swoje potrzeby, dlatego możecie Państwo przeznaczyć kredyt dla firm na start na dowolny cel. Nie wymagane jest dokumentowanie wykorzystania pożyczonych środków. Kredyt na start waha się miedzy 10, a 50 tysięcy złotych i udzielany jest zazwyczaj na okres nie dłuższy niż 10 lat. Kredyt na start dla firm jest zawsze dopasowany do wielkości i charakteru przedsiębiorstwa. Coraz więcej instytucji finansowych proponuje produkty skierowane bezpośrednio do nowo powstałych firm lub przedsiębiorstw z krótkim stażem. Kredyt na start otrzymacie Państwo bez zabezpieczeń majątkiem i bez poręczycieli. Jeśli nie posiadacie Państwo kapitału niezbędnego do realizacji planowanych inwestycji, wystarczy przyjść na spotkanie, a nasz Doradca przedstawi najkorzystniejszą ofertę kredytowania.

Zabezpieczenie kredytu

 • Do 100.000 – brak zabezpieczenia. Warunek – wymagane 0 miesięcy działalności oraz dobra historia kredytowa w BIK
 • Powyżej 100.000 zł wymagane zabezpieczenie

Korzyści dla Klienta

 • Kredyt na start to szybkie finansowanie dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i nie posiadają kapitału koniecznego do realizacji planowanych inwestycji.

Kredyt inwestycyjny

Macie Państwo masę ciekawych pomysłów i przedsięwzięć związanych z rozwojem firmy? Nie dysponujecie jednak środkami, pozwalającymi na ich sfinansowanie? Długoterminowy kredyt inwestycyjny dla firm to idealne rozwiązanie, pozwalające na uzyskanie środków finansowych na cele inwestycyjne. Budowa nowych obiektów, modernizacja czy adaptacja nieruchomości, zakup nowego lokalu, spłata wcześniejszych zobowiązań, konsolidacja kredytów – bez względu na cel inwestycji, proponowany kredyt pozwoli Państwu zrealizować potrzeby firmy. Możecie Państwo sfinansować wybraną inwestycję bez konieczności angażowania własnego kapitału. Będzie on służył do pokrycia bieżących wydatków i zobowiązań. Płynność finansowa Państwa firmy będzie zachowana.

Kredyt inwestycyjny dla firm pozwala na inwestowanie w majątek trwały taki jak nowe maszyny, urządzenia, nieruchomości i wiele innych. Oferujmy długookresowe terminy spłaty, od 10 do 20 lat. Ze względu na skomplikowaną specyfikę, wysokość oprocentowania i zabezpieczenie kredytu są ustalane indywidualnie. Sposób spłaty kredytu jest ustalany indywidualnie i jest dopasowany do możliwości finansowych firmy. Raty mogą być równe lub malejące, z możliwością wcześniejszej spłaty. Przy kredycie inwestycyjnym wymagany jest wkład własny przedsiębiorstwa, co obniża ryzyko kredytowe ponoszone przez instytucje finansowe. Kwota kredytu może w całości wpłynąć na Państwa konto lub być wypłacana w transzach. Ogromną korzyścią przy zaciąganiu tego kredytu jest możliwość karencji w jego spłacie. Zapraszamy na spotkanie.

Zabezpieczenie kredytu

Zabezpieczenie kredytu każdorazowo ustalane jest indywidualnie.

Korzyści dla Klienta

 • Umożliwia finansowanie inwestycji bez angażowania własnego kapitału
 • Nie blokuje bieżących środków co poprawia płynność
 • Umożliwia karencję w spłacie kapitału
 • Nie jest wymagany duży wkład własny

Kredyt developerski

Jeżeli prowadzisz własną firmę deweloperską, nieustannie poszukujesz nowych szans na zrealizowanie inwestycji dotyczących sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości, to kredyt developerski będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wybierając najkorzystniejszą ofertę pomożemy Ci sfinansować nawet najbardziej odważny pomysł. Zapewniamy wysoką kwotę kredytu oraz finansowanie nawet 80% inwestycji w oparciu o wycenę rentowności przedsięwzięcia.

Kredyt developerski możesz przeznaczyć na realizację inwestycji mieszkaniowych lub dotyczących budynków o funkcjach użytkowych, pokrycie kosztów związanych z nabyciem nieruchomości wraz z rozpoczętą na jej terenie inwestycją (nieruchomości mieszkalne lub komercyjne), zakup budynków wielomieszkaniowych, domów jednorodzinnych, lokali mieszkalnych, budynków o funkcjach użytkowych, a także pomieszczeń lub budynków niemieszkalnych w celu przebudowy na mieszkalne, refinansowanie kosztów realizacji inwestycji mieszkaniowych lub budynków o funkcjach użytkowych, kupno akcji lub udziałów innej spółki prawa handlowego pod warunkiem, że w aktywach nabywanej spółki znajdują się nieruchomości gruntowe zaplanowane pod budownictwo mieszkaniowe lub usługowe, a inwestycja budowlana jest już w trakcie realizacji.

Zabezpieczenie kredytu

 • Kredyt zabezpieczony inwestycją developerską

Korzyści dla Klienta

 • Niskie oprocentowanie kredytu developerskiego
 • Niewielki nakład własnych środków finansowych
 • Korzystny termin na realizację całej inwestycji ustalany wspólnie z bankiem

Nasi partnerzy

Pomagamy
nie tylko klientom!

Z dumą informujemy, że wspieramy finansowo koncert charytatywny na rzecz modernizacji Instytutu” Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Wkrótce relacja z wydarzenia.

Czekamy
na Ciebie!

Umów się na krótkie spotkanie, na którym poznasz swoje możliwości kredytowe.

 • +48 606 298 081
 • kontakt@unitedmoney.pl