Skip to main content
Nieustannie pogłębiana wiedza oraz wieloletnie doświadczenie
Nieustannie pogłębiana wiedza oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że wszystkie oferowane kredyty hipoteczne, gotówkowe, firmowe, samochodowe, a także leasingi są gwarantem doskonałych rozwiązań, które odpowiadają indywidualnym potrzebom Naszych Klientów.
Zależy nam na stworzeniu nowego profilu Osobistego Doradcy
Zależy nam na stworzeniu nowego profilu Osobistego Doradcy, który dostarczy wszelkich niezbędnych informacji, dotyczących zaciągnięcia kredytu. Wiemy, że w Polsce znajduje się wiele instytucji, oferujących szeroką gamę dostępnych usług finansowych, dlatego dokładamy wszelkich starań, by udostępniać najdogodniejsze warunki współpracy stawiając jednocześnie na przyjazne relacje.
Minimum formalności oraz duża swoboda
Minimum formalności oraz duża swoboda spłaty to główne atuty polecanych przez Nas kredytów. Biegła znajomość wewnętrznych procedur bankowych oraz bazowanie na wieloletniej współpracy z uznanymi partnerami finansowymi to gwarancja rzetelnych usług. Rozpoczynając z nami współpracę, mają Państwo pewność, że przedsięwzięcia, bazujące na polecanych kredytach hipotecznych, gotówkowych, firmowych, samochodowych oraz leasingach okażą się trafnym wyborem i sukcesem.
Profesjonalne i indywidualne podejście do potrzeb Naszych Klientów
Profesjonalne i indywidualne podejście do potrzeb Naszych Klientów sprawia, że każda decyzja podjęta we współpracy z United Money jest trafna i zapewnia wymierne efekty. Gwarantujemy, że z udostępnianymi kredytami będą mogli Państwo cieszyć się możliwością szybkiej realizacji każdego rodzaju planów. Zależy nam na sprostaniu wszelkim wymaganiom Klientów, dlatego przedstawiamy tylko takie propozycje, które są oparte na Państwa oczekiwaniach i możliwościach finansowych.

Zadzwoń i umów się na spotkanie
z jednym z naszych doradców

KONTAKTDOWIEDZ SIĘ O NAS

Jak pracujemy?

Nasi partnerzy

Pomagamy
nie tylko klientom!

Z dumą informujemy, że wspieramy finansowo koncert charytatywny na rzecz modernizacji Instytutu” Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Wkrótce relacja z wydarzenia.

Czekamy
na Ciebie!

Umów się na krótkie spotkanie, na którym poznasz swoje możliwości kredytowe.

  • +48 606 298 081
  • kontakt@unitedmoney.pl